מהות התהליך image

האכילה שלנו היא פועל יוצא והשתקפות של התודעה שלנו, של המחשבות, הרגשות, המסקנות, ההרגלים ודפוסי האכילה שפיתחנו והתקבעו עם הזמן. לכן, יצירת שינוי בתחום האכילה, מחייב בנוסף להדרכה ומתן המלצות תזונתיות, תהליך של הקשבה עמוקה ואוטנטית. הקשבה לשפה בה משתמשים בהקשר לאכילה, למסקנות שהתקבעו עם הזמן, לתחושות גוף, לרגשות ולמחשבות במרחב נקי משיפוטיות וביקורת, מתוך קבלה וחמלה .

תהליך העבודה משלב הדרכה תזונתית בד בבד עם אימון ועבודה מבוססת מיינדפולנס (קשיבות). היא מפחיתה מצבי אכילה רגשית, מצבי התעסקות יתר באכילה, בולמוסי אכילה, כאלו שמלווים ברגשות אשם או כל רגש שלילי אחר כמו תסכול, כעס, אכזבה, בושה, תחושת כשלון ואחרים, אשר חוזרים ומחבלים בתהליך ומייצרים שוב ושוב מעגל אינסופי של עליה במשקל ואכילת יתר. התהליך תורם לפיתוח דימוי עצמי, קבלה וחמלה גבוהים יותר, אשר באים לידי ביטוי באכילה רגועה, בריאה ומאוזנת יותר, ממקום נינוח, מסופק ומרוצה ולכן גם מאפשר התמדה וירידה במשקל לטובת משקל בריא יותר, מתאים ונוח לשמירה, כחלק מאורח חיים בריא ותחושת רווחה אישית גבוהה.
אני כאן בכדי ללוות אתכם מתוך הקשבה עמוקה, במקצועיות, במסירות, בדיסקרטיות, יושרה וישירות, בתהליך משמעותי, ללא קיצורי דרך, ליצירת השינוי אותו אתם מבקשים – יחסים בריאים, רגועים ונינוחים יותר, עם האכילה הגוף והמשקל.